O nás

Firma ALPEKO GmbH utworzyła spółkę zależną we wrześniu 2014 roku Pro steel Solutions BV, aby rozwinąć swoją działalność w niemieckich, holenderskich i międzynarodowym rynku wyrobów stalowych.


 

Od kilku lat, Pro steel Solutions B.V. wyłącznym dystrybutorem włoskiego producenta Officine Tecnocider (officinetecnosider.it) rynkach niemieckich i holenderskich.


 

Od 2014 Pro Steel Solutions B.V. wyłączny przedstawiciel prywatnej szwajcarskiej Trading House Trasteel (trasteel.com) dla Niemiec, Austrii i krajach Beneluksu.


Od 1 czerwca 2017 roku Pro Steel Solutions B.V. również wyłącznym przedstawicielem w Polsce, Czeskiej i Słowackiej Republiki.

Celem naszej działalności jest skup i sprzedaż wyrobów stalowych, a mianowicie:

  • Grube arkusze
  • Wyroby długie (pręty wysokiej jakości, stal nierdzewna, stal drut, odkuwki)
  • Kręgi stalowe walcowane na zimno, ocynkowane blachy walcowanej, walcowane blachy malowane
  • Przedmioty obrabiane, w szczególności płyty oraz wlewków (kęsów)

Aby osiągnąć nasz biznesplan kładziemy razem nasz zespół z wcześniejszych doświadczeń w handlu wyrobami stalowymi, które chcielibyśmy przedstawić Wam poniżej, które są dostępne dla Ciebie w następujący sposób:

Alfons Bedranowsky, sprzedaż wyrobów długich:

Alfons ma ponad 30-letnie doświadczenie w krajowym i międzynarodowym handlu stalą, który przez około 20 lat i pracował w młynie przez ponad 10 lat dla firm; Obecnie firma płaci za Solutions B.V. Jest ekspertem w dziedzinie high-bar ze stali, stali nierdzewnej, drutu stalowego i odkuwek.


Jens Köhler, sprzedaż wyrobów płaskich i belek:

Jens pracował ponad 30 lat na stanowiskach kierowniczych w przemyśle stalowym, z doświadczeniem w działalności handlowej ze strony producentów i firm handlowych. Specjalizuje się w handlu z arkuszy, wyrobów płaskich w ogóle i belek.


Gordon Herrenbrück, sprzedaż wyrobów płaskich i administracji:

Gordon ma ponad 20-letnie doświadczenie w handlu stalą. Pracował przez kilka dużych grup biznesowych i dwóch walcowni, gdzie zajmował się sprzedażą i wszystkich powiązanych zadań administracyjnych. Nasza firma zajmuje się blach grubych i administracji pola i logistyki.


Michael Siebenmorgen, Sprzedaż rur, kształtowników zamkniętych, taśm zimnowalcowanych, blach ocynkowanych i kolorowych w kręgach

Michael jest związany z krajowym i międzynarodowym biznesem stalowym od ponad 30 lat. Zajmował stanowiska kierownicze w znanych firmach produkujących stal, handlujących stalą i centrach serwisowych. Dzięki pracy w firmach doradztwa personalnego, oprócz swojej specjalizacji posiada również doświadczenie w zakresie strategii, rozwoju biznesu i digitalizacji.


Irena Schüttendiebel, back-office:

Irena ma ponad 15-letnie doświadczenie w pracy. Jest specjalistą w zakresie zarządzania zamówieniami i sprawach związanych z dziedziny logistyki i transakcji płatniczych.