O nás

Společnost ALPEKO GmbH založila v září 2014 svou dceřinou společnost Pro Steel Solutions B.V., aby rozšířila své podnikatelské aktivity na německém, nizozemském a mezinárodním trhu s ocelovými produkty.


 

Již několik let je Pro Steel Solutions B.V. výhradním prodejcem plechů italského výrobce Officine Tecnocider (officinetecnosider.it) na německém a nizozemském trhu.


 

Od roku 2014 je Pro Steel Solutions B.V. výhradním zástupcem soukromé společnosti Swiss Trading House Trasteel (trasteel.com) pro Německo, Rakousko a BENELUX.


Od 1. června 2017 je Pro Steel Solutions B.V. také exkluzivním zástupcem této společnosti v Polsku, v České republice a na Slovensku.

Cílem naší činnosti je nákup a prodej ocelových výrobků, a to zejména:

  • Tlusté plechy
  • Dlouhé výrobky (vysokojakostní tyče, nerezová ocel, drát, ocel pro kování)
  • Svitkové plechy válcované za studena, galvanizované svitkové plechy, svitkové plechy s nátěrem
  • Polotovary, zejména bramy a sochory (předvalky)

K dosažení našeho podnikatelského záměru jsme sestavili náš tým s předchozími zkušenostmi v obchodě s ocelovými produkty, který si dovolujeme Vám níže představit a který je Vám k dispozici takto:

Alfons Bedranowsky, prodej dlouhých výrobků:

Alfons má více než 30 let zkušeností v oblasti národního a mezinárodního obchodu s ocelí, kdy asi 20 let pracoval pro válcovnu a více než 10 let pro obchodní společnosti; ty nyní věnuje společnosti Pro Solutions B.V. Je odborníkem na vysokojakostní tyčovou ocel, lesklou ocel, ocel pro výkovky a drát.


Jens Köhler, prodej plochých výrobků a nosníků:

Jens pracoval přes 30 let na manažerských pozicích v oblasti ocelářského průmyslu, má zkušenosti s obchodní činností jak na straně výrobce, tak obchodních společností. Specializuje se na obchod s plechy, s plochými výrobky obecně a s nosníky.


Gordon Herrenbrück, prodej plochých výrobků a administrativa:

Gordon má více než 20 let zkušeností v obchodu s ocelí. Pracoval pro několik velkých obchodních skupin a pro 2 válcovny, kde se zabýval prodejem a s ním souvisejícími administrativními činnostmi. V naší společnosti má na starost tlusté plechy a oblasti administrativy a logistiky.


Michael Siebenmorgen, prodej trubek, dutých profilů, pásů válcovaných za studena, pozinkovaných a barevně potažených svitků

Michael působí v národním a mezinárodním ocelářském průmyslu již více než 30 let. Zastával vedoucí pozice u známých výrobců oceli, obchodníků s ocelí a servisních středisek. Díky svému působení v manažerských poradenských firmách má kromě svého specializovaného oboru také zkušenosti se strategií, rozvojem podnikání a digitalizací.


Irena Schüttendiebel, back-office:

Irena má více než 15 let zkušeností s prací. Je specialistou na řízení objednávek a záležitosti spojené s oblastí logistiky a platebních transakcí.